Author: s***j
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing amazing amazing
Color: Gold | Size: one-size | 1 photo(s)


Unleash your inner roar with the Medal of Courage Highlighter! Inspired by the Cowardly Lion's bold transformation, this golden-hued highlighter brings a luminous glow that radiates bravery. With a silky-smooth formula and buildable shimmer, it's perfect for creating a fearless finish that shines brighter than the Emerald City.
| Ingredients | Alcohol-Free, Fragrance-Free, Gluten-Free |
| Color | Gold |
| Finish | Radiant |
| Texture | Cream |
| Type | Powder Highlighter |
| Height | 3.7 cm |
| Length | 9 cm |
| Net Weight | 4 g |
| Width | 9.4 cm |
| SKU | sb25033142303072636 |
Overall Rating: 4.97/5
Author: s***j
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing amazing amazing
Color: Gold | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: n***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love this so much stays on my face all day and looks gorgeous omg
Color: Gold | Size: one-size
Author: a***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very pigmented, looks amazing
Color: Gold | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: l***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So blinding! And not too glittery, really cute packaging
Color: Gold | Size: one-size