Author: d***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: looks fantastic bought for my gran who has thinning hair this wig looks great and really gave her back her confidence 😀 highly recommended
Color: Silver | 3 photo(s)

12 Inch
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Red |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Net Weight | 200 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 56 cm |
| SKU | sb2304038048764363 |
Overall Rating: 4.73/5
Author: d***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: looks fantastic bought for my gran who has thinning hair this wig looks great and really gave her back her confidence 😀 highly recommended
Color: Silver | 3 photo(s)
Author: d***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice wig need to put in on a wig head stand and flatten the top out when you receive it with a hair straightener on low setting as it was a big wonky. I’m satisfied with the colour looks natural. I tried to straighten one hair strand on a low setting and I’m not sure I’d recommend any type of heat on it. Like if this was helpful to you 🔥🔥🔥
Color: Piano Color | 2 photo(s)
Author: m***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Fabulous love this quality beautiful ❤️🥰❤️🔥❤️
Color: Piano Color
Author: m***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wow what a gorgeous wig 🔥❤️🔥❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: Dark Brown