Author: n***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's really good!! I already tried it and I can see the difference.
Color: White | Size: one-size | 2 photo(s)

| Material | Lava |
| Function | Makeup Removal |
| Type | Oil-absorbing roller |
| Color | Black |
| Width | 3 cm |
| Length | 7.6 cm |
| Height | 3 cm |
| SKU | sb2302168496629220 |
Overall Rating: 4.69/5
Author: n***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's really good!! I already tried it and I can see the difference.
Color: White | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: N***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: glides nicely, good quality for such price
Color: White | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: o***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it and the pink color is amazing
Color: Pink | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: j***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It takes away shine and excess oil. Love it
Color: Black | Size: one-size | 1 photo(s)