Author: s***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s super cute!! love it xx
Color: Hot Pink

Rectangle
| Material | Glass |
| Pattern Type | Cartoon |
| Color | Hot Pink |
| Style | Cartoon |
| Type | Pocket Mirror |
| Festivals | New Year |
| Shapepattern | Square |
| Height | 1 cm |
| Length | 9.7 cm |
| Width | 6.1 cm |
| SKU | sb2404160880189590 |
Author: s***e
Date:
Review: It’s super cute!! love it xx
Color: Hot Pink
Author: a***a
Date:
Review: Love it, looks really good... please like, i need points
Color: Hot Pink
Author: L***a
Date:
Review: Love the size ,easy to carry
Color: Hot Pink
Author: T***a
Date:
Review: Love it, Thankyou
Color: Hot Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.