Author: i***i
Date:
Review: Me gustó mucho está genial la verdad
Color: Grey

From
64GB
128GB
4GB
6GB
| Material | ABS |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Color | Grey |
| Screen Size | 8" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 7.1"-8.9" |
| Wireless Communication Technology | 4G |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | 4G |
| SKU | se2409030980090447 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 5296972 people said the quality is very good!
Author: i***i
Date:
Review: Me gustó mucho está genial la verdad
Color: Grey
Author: s***i
Date:
Review: Tablet real 100% con pantalla de buenisima calidad y viene muy bien resguardada
Color: Grey
Author: h***n
Date:
Review: El producto llegó rápido y en buen estado. La calidad me sorprendió, mejor de lo esperado por el precio. Es igual que en las fotos y cumple perfectamente su función. Lo recomiendo sin duda.
Color: Grey
Author: i***r
Date:
Review: Todo perfecto tamaño adecuado kdieje
Color: Grey
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.