Author: f***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like this it’s as described
Color: Blue

4GB+128GB
| Charger | Not include a charger |
| Color | Blue |
| Connection Method | None |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi 15C |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.9" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS 2 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G81-Ultra |
| SKU | sw25100969107955736 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: f***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like this it’s as described
Color: Blue
Author: f***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like this, as described
Color: Black
Author: f***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I had to return this because I was given 14c instead of 15c
Color: Black
Author: f***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Lovely phone, thanks for this piece
Color: Black