Author: d***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: L'ordine è arrivato nei tempi previsti
Color: Grey
8GB+256GB
| Charger | Not include a charger |
| Color | Grey |
| Connection Method | None |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi 15 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.9" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS 2 |
| Screen Type | DotDisplay FHD+ |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 144 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2340 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 7000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Snapdragon |
| CPU Model | Snapdragon 685 |
| SKU | sw25100977004351125 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: d***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: L'ordine è arrivato nei tempi previsti
Color: Grey
Author: l***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: bel telefono mio figlio molto contento
Color: Black
Author: f***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Tolles Smartphone mit starkem Akku.
Color: Black
Author: e***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: buono
Color: Grey