Author: a***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: muy bueno
Color: Deep Sea Blue

4GB+128GB
Xiaomi (MI) Redmi 14R Xiaomi Redmi 5G mobile phone high cost performance elderly and students thousand yuan cheap Redmi 14R
| Charger | Include a charger |
| Color | Olive Green |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi 14C |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.8" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 5160mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Snapdragon |
| CPU Model | Snapdragon 7 Gen2 |
| SKU | sw25063056855789368 |
Overall Rating: 3.25/5
Author: a***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: muy bueno
Color: Deep Sea Blue
Author: d***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: L'ordine è arrivato nei tempi previsti
Color: Lavender
Author: l***a
Rating: 2/5 ★★☆☆☆
Date:
Review: no me fijfijé en quequéera version china no admite google en fin no me sirve solo para llamar
Color: Shadow Black
Author: k***t
Rating: 1/5 ★☆☆☆☆
Date:
Review: لا انصح بشراءه وصلني مكسور ومافي ترجيع
Color: Deep Sea Blue