
Xiaomi Poco C85 Dual Sim LTE Smartphone 6.9" 12GB RAM 256GB Black (Global)
SKU: sw251224040863654055929
Price and availability
1 481kr
Sorry, the item is sold out.
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

Xiaomi Poco C85 Dual Sim LTE Smartphone 6.9" 12GB RAM 256GB Black (Global)
| Color | Black |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Poco C85 |
| Screen Size | 6.9" |
| Rear Camera | 50MP |
| Condition | Used |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw251224040863654055929 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 9009558 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.