Author: m***d
Date:
Review: Great phone, very comfortable, fast, great phone. I'm very pleased.
Color: Yellow
From
8GB 256GB
12GB 512GB
| Color | Black |
| RAM | 8G |
| Connection Method | Infrared |
| Interface | Type C |
| Brand | POCO |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.6" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 16MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 8300+ |
| SKU | sw2401107011323512 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 1570431 people said the quality is very good!
Author: m***d
Date:
Review: Great phone, very comfortable, fast, great phone. I'm very pleased.
Color: Yellow
Author: p***3
Date:
Review: very nice phone 👍📱 i am very happy 😃🤩🥳
Color: Yellow
Author: m***9
Date:
Review: This is a very quick phone and very easy to use. it's nice and light and has 2 slots for the sim cards, although that is now standard for most phones nowadays. I would recommend this phone for daily use .
Color: Grey
Author: n***5
Date:
Review: I loved it powerfully chipset and processor
Color: Grey
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.