Author: 4***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice device and looks great and big
Color: Black
512G
| Color | Purple |
| RAM | 12G |
| Connection Method | NFC |
| Interface | Type C |
| Charging Protocol | QC 3.0 |
| Brand | Xiaomi |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.6" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 16MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Power Adapter |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G99-Ultra |
| SKU | sw2401054075398499 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 8368865 people said the quality is very good!
Author: 4***7
Date:
Review: Nice device and looks great and big
Color: Black
Author: l***3
Date:
Review: very satisfyiied inloI love 💕
Color: Purple
Author: s***3
Date:
Review: Very good quality I so liked ❤️
Color: Purple
Author: e***0
Date:
Review: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.