Author: a***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good phone
Color: Purple | 1 photo(s)
From
6GB+128GB
8GB+256GB
| Color | Silver |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Poco M6 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.79" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 108MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 13MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 2460 X 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5030mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Power Adapter |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G91-Ultra |
| SKU | sw2406051568181511 |
Overall Rating: 4.94/5
Author: a***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good phone
Color: Purple | 1 photo(s)
Author: s***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice large phone, still setting it up, since I am going from iPhone to this one ❤️❤️❤️❤️🍉🍉🍉🍉
Color: Silver | 1 photo(s)
Author: b***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Niceeeeeeeeeeeeeeeeee
Color: Black
Author: h***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wonderful and wow amazing
Color: Silver