Author: 4***7
Date:
Review: Szkoda że nie można po Polsku
Color: Purple

From
128GB
256GB
8GB
6GB
Chinese version, supports only Chinese and English Brand: Xiaomi (MI) Product ID: 10086016660204 Store: Xiaomi Official Flagship Store Screen Size: 11 inches Energy Efficiency Rating: None Resolution: 1920*1200 Network Type: WiFi Storage Capacity: 128GB Processor: Snapdragon 6 series Screen Resolution: 1080P Popular Model: Xiaomi Redmi Pad SE Thickness: 7.1-9mm Screen Size: 11-11.9 inches RAM: 6GB Screen Ratio: 16:10 Color: Smoky Green Certification Model: 23073RPBFC Model: Redmi Pad SE Energy Efficiency Network Specification Model: 23073RPBFC National Subsidy Filing Model: Redmi Pad SE CPU Model: Snapdragon 680 Screen Type: LCD Product Dimensions: Length 255.53mm; Width 167.08mm; Height 7.36mm Front Camera: 5MP Rear Camera: 8MP
| Charger | Include a charger |
| Material | Glass |
| Model | Xiaomi Redmi Pad SE |
| Screen Resolution | 1920 x 1200 |
| Condition | New |
| Color | Purple |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | HyperOS |
| CPU Brand | Qualcomm |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | None |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25082347882543932 |
Brand Name: Redmi
Quality: 8659121 people said the quality is very good!
Author: 4***7
Date:
Review: Szkoda że nie można po Polsku
Color: Purple
Author: w***z
Date:
Review: Świetny produkt
Color: Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.