Author: e***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Phone is Perfect
Color: Black

From
8GB+256GB
12GB+256GB
12GB+512GB
| Batteries Included | Yes |
| Color | Yellow |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | USB-C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Poco X7 Pro |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.67" |
| Operating System | Xiaomi HyperOS 2 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Front Camera | 20MP |
| Condition | Used - Very Good |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Cell Phone Resolution | 2712 * 1220 |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 8400-Ultra |
| SKU | sw25101032777070870 |
Author: e***6
Date:
Review: Phone is Perfect
Color: Black
Author: k***7
Date:
Review: The phone is like new I didn't expect that big thanks for the seller for nice work 10000 I recommend it
Color: Black
Author: e***6
Date:
Review: II'm satisfied, but there are some mistakes, for example, the sim card doesn't work well
Color: Yellow
Author: e***6
Date:
Review: This green phone is also not like the black one. It has a line over the front camera.
Color: Green
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.