Author: m***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Frist time buy phone 📞 in SHEIN I’m in love with the
Color: Black

12GB+512GB
| Color | White |
| RAM | 12G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 200MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 16MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2712 * 1220 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Power Adapter |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 7200+ |
| SKU | sw2407022236897595 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: m***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Frist time buy phone 📞 in SHEIN I’m in love with the
Color: Black
Author: A***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I’m very satisfied with the product, I just love it
Color: White
Author: q***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 😍
Color: Black | 1 photo(s)
Author: t***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's soo nice 💯💯🙂🙂🙂🙂🙂
Color: White