

• 4K Resolution Experience immersive visuals with the XGODY projector's 4K UHD resolution, delivering crisp details and vibrant colors for home cinema or outdoors. • Android 11 Operating System Powered by Android 11, this projector offers smooth operation, easy navigation, and access to a wide range of apps and multimedia content. • Dual WiFi Connectivity Equipped with dual WiFi6 connectivity, this projector ensures stable and high-speed internet access, enhancing your streaming experience. • BT5.0 Support With built-in BT5.0 Bluetooth support, this projector allows you to wirelessly connect your devices for a hassle-free data transfer. • Auto Correction Feature The auto correction feature ensures optimal projection quality, automatically adjusting to provide the best viewing experience. • High-Dimension Projection Boasting a projected dimension of 40-200 inches, this projector offers flexibility in customizing the viewing experience to suit your needs. CPU:Allwinner H713Quad-core ARM Cortex-A53 GPU:Mali-G31supports OpenGL ES3.2, Vulkan 1.1,and OpenCL2.0 -Native 1280*720P support 4K 260 ANSI with 5W HIFI speaker built-in, -Support: Wifi6 2.4G/5.8G Dual Wifi IEEE802. a/b/g/n/ac /ax Wifi6 stronger signal) support BT 5.0 180° Rotatable Projector with 260 ANSI
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Mounting Type | Tripod Mount |
| Color | White |
| Screen Resolution | 1280*720 |
| Usage | Portable |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 4K |
| Brightness | 3000 lm & above |
| Contrast Ratio | 10,000 to 19,999:1 |
| Power Supply | Wall Plug |
| Display Type | LCD |
| ANSI | 400-800 |
| Projection size | 40-300" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Lamp Life | >3000 |
| Features | Speakers |
| Wireless Property | Wireless |
| SKU | se2409101444132044 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.