Author: x***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Awesome
Color: White


24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | White |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 270 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2212176634447884 |
Author: x***6
Date:
Review: Awesome
Color: White
Author: j***)
Date:
Review: OMG SHES THICK!!!!!!
Color: White
Author: s***r
Date:
Review: Extremely soft and easy to wear. Amazing for cosplays and other costumes. it is a synthetic wig without a lace front, but the crown and the bangs part of the wig has a skin colored underlay, making it seem real.
Color: White
Author: d***2
Date:
Review: love love love love love
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.