
Work Lights
SKU: sq251217223338523872260
Price and availability
578kr
Size
Neutral Light 4000K
Sorry, the item is sold out.
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

Neutral Light 4000K
| Material | Non-woven Fabric |
| Color Temperature | 3800K |
| Batteries Included | No |
| Color | Coffee Brown |
| Light Source | LED Lights |
| Mounting Type | Suction Cup |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Features | Reusable |
| Type | Bulbs(Halogen) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq251217223338523872260 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.