Author: a***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: used this for an adora cosplay, obviously it needed a lot of styling but the wig itself was surprisingly good quality and soft, felt like a 25€ wig 😭
Color: Gold
22 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 240 g |
| Length | 55 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb2408081446067567 |
Author: a***l
Date:
Review: used this for an adora cosplay, obviously it needed a lot of styling but the wig itself was surprisingly good quality and soft, felt like a 25€ wig 😭
Color: Gold
Author: k***4
Date:
Review: I absolutely love it
Color: Gold
Author: j***i
Date:
Review: So cute I love it!
Color: Gold
Author: s***7
Date:
Review: great just like picture
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.