Author: b***9
Date:
Review: love it looking forward to put it on
Color: Ombre

26 inch
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 250 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb2305035841242347 |
Author: b***9
Date:
Review: love it looking forward to put it on
Color: Ombre
Author: n***2
Date:
Review: Very very Very very Very very Very very Very very Very very Very very Very very Nice love it😍😍😍😍😍😍😍😍 Very very Very very Very very Very very Very very Very very Very very Very very Nice love it😍😍😍😍😍😍😍😍 Very very Very very Very very Very very Very very Very very Very very Very very Nice love it😍😍😍😍😍😍😍😍 Very very Very very Very very Very very Very very Very very Very very Very very Nice love it😍😍😍😍😍😍😍😍 Very very Very very Very very Very very Very very Very very Very very Very very Nice love it😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Ombre
Author: E***e
Date:
Review: Didnt suit me but nice wig in general
Color: Ombre
Author: n***a
Date:
Review: felicidades que cumpla mil más lleno de salud pásalo biennn ya era tarde para que no se si podrás ya me
Color: Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.