Author: o***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 💝💝🌹🌹💋👍🏻👍🏻👍🏻💋💋💋🌹🌹💋👍🏻👍🏻💋🌹🌹🌹🌹💝💋💋💋👍🏻💋💋💋💋💋🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥
Color: White
6 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Purple |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Net Weight | 90 g |
| Length | 15 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb25052228223314718 |
Author: o***8
Date:
Review: 💝💝🌹🌹💋👍🏻👍🏻👍🏻💋💋💋🌹🌹💋👍🏻👍🏻💋🌹🌹🌹🌹💝💋💋💋👍🏻💋💋💋💋💋🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥
Color: White
Author: m***y
Date:
Review: very nice quality recommend
Color: White
Author: r***8
Date:
Review: Great quality 10/10 !!!!
Color: White
Author: a***s
Date:
Review: I like 👍 👌 ♥️ 😋 ❤️
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.