Author: v***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love this I can change styles whenever I want to x
Color: Multicolor
10 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 140 g |
| Length | 25 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2408016648444981 |
Author: v***6
Date:
Review: love this I can change styles whenever I want to x
Color: Multicolor
Author: b***i
Date:
Review: Amazing product really satisfied
Color: Multicolor
Author: a***e
Date:
Review: Very very nice. Love it
Color: Multicolor
Author: j***5
Date:
Review: Nothing like the photo but I only got it for a joke
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.