Author: c***s
Date:
Review: The product is absolutely perfect, much more beautiful than advertised. It came well packaged and exceeded all my expectations. Exceeds the advertisement.
Color: Multicolor
Size: one-size



Catch every glance with this perfect lip color that's ideal for making moves both on and off the pitch. Effortless and natural, it keeps you looking flawless while in the spotlight. Strike with precision using this bold lip color for those who aren't afraid to stand out. Whether you're deflecting Bludgers or turning heads, it delivers a knockout look every time. Guard your glam with this versatile lip color that's as reliable as your favorite Keeper. Polished and perfect for every day, it's your ultimate defense against dull lips.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Multicolor |
| Finish | Glossy |
| Height | 4.6 cm |
| Length | 15.1 cm |
| Net Weight | 15 g |
| Width | 7.1 cm |
| SKU | sb2411141185883852 |
Author: c***s
Date:
Review: The product is absolutely perfect, much more beautiful than advertised. It came well packaged and exceeded all my expectations. Exceeds the advertisement.
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: j***i
Date:
Review: I recently ordered from Shein, and overall, I was pleasantly surprised! The prices are super affordable
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: b***x
Date:
Review: love the shades and the lasting of the product
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: b***a
Date:
Review: amazing produkproduct my friend loves it
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.