Author: E***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Thank youuuu very much
Color: Black
Size: Black 3.5mm

From
Black
Black 3.5mm
Black + Type C
Black + Lightning
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | 5mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Function | Volume Control |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se260203182441584366161 |
Author: E***i
Date:
Review: Thank youuuu very much
Color: Black
Size: Black 3.5mm
Author: l***n
Date:
Review: Connects instantly really nice
Color: Black
Size: Black + Lightning
Author: 3***7
Date:
Review: Arrived on Time, looks as the picture.
Color: Black
Size: Black 3.5mm
Author: b***e
Date:
Review: so cool 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: Black
Size: Black 3.5mm
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.