Author: L***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Fab wig, feels lovely and looks great on
Color: Burgundy

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Other |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | Do not Perm or Dye |
| Net Weight | 120 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2408203435163690 |
Author: L***e
Date:
Review: Fab wig, feels lovely and looks great on
Color: Burgundy
Author: f***r
Date:
Review: This wig worked well for a cat woman costume, although its pretty thin
Color: Burgundy
Author: m***n
Date:
Review: Trop belle 😍
Color: Burgundy
Author: s***2
Date:
Review: parfait
Color: Burgundy
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.