Author: k***8
Date:
Review: it looks so pretty very nice on all skin colours absolutely obsessed
Color: Multicolor
Size: one-size

You're turning VIOLET! Our color-changing, blueberry scented blush appears violet in pan and uses your unique PH to apply as a perfect pink with a luscious, dewy finish.
| Ingredients | Vegan, Gluten-Free, Talc-Free |
| Color | Multicolor |
| Texture | Cream |
| Type | Cream Blush |
| Height | 1.1 cm |
| Length | 6.2 cm |
| Net Weight | 4.8 g |
| Width | 4.2 cm |
| SKU | sb2207180280615094 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 910237 people said the quality is very good!
Author: k***8
Date:
Review: it looks so pretty very nice on all skin colours absolutely obsessed
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: y***n
Date:
Review: Beautiful color, not sticky, worth the price.
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: b***a
Date:
Review: Good quality, looks exactly like the picture. recommend. qualité top léger. fidel au description pas d'odeur du produit, treès adapté. je recommande vivement
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: d***e
Date:
Review: Color Matching: very nice Make-up effect: nice color on the skin Packaging & Appearance: adorable
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.