Author: v***p
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great wig.looks real good quality silky hair and good quality nice white blonde and easy to put on scalp os great too
Color: Blonde Highlight | 1 photo(s)

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 265 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2410149989811243 |
Overall Rating: 4.43/5
Author: v***p
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great wig.looks real good quality silky hair and good quality nice white blonde and easy to put on scalp os great too
Color: Blonde Highlight | 1 photo(s)
Author: g***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice item good quality nice
Color: Blonde Highlight
Author: 4***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: High quality feels like real hair
Color: Blonde Highlight
Author: j***r
Rating: 2/5 ★★☆☆☆
Date:
Review: there wasn't enough fringe and part of it hung to one side it just wasnt right 😥
Color: Blonde Highlight