Author: E***a
Date:
Review: Works goos, recommend for use!
Color: Pink
Size: one-size


Upgrade your blemish care routine with an invisible patch that specializes in high coverage. Reach for Slow Sunday's XL Invisible Blemish Patch for large blemish areas that need a little extra care such as blemishes on the back & chest, or blemish clusters on the forehead & cheeks. Effectively targets blemishes with these XL patches.
| Texture | Patch |
| Skin Type | All Skin Types |
| Color | Clear |
| Type | Acne Patch |
| Skin Concern | Acne |
| Length | 8 cm |
| Width | 1.4 cm |
| Height | 12.9 cm |
| SKU | sb25041566646126295 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 4902844 people said the quality is very good!
Author: E***a
Date:
Review: Works goos, recommend for use!
Color: Pink
Size: one-size
Author: c***z
Date:
Review: These acne patches are a lifesaver! The pack includes so many, they stay on well and truly work — pimples shrink faster, and the skin looks better by morning.
Color: Pink
Size: one-size
Author: l***y
Date:
Review: I love this brand, always helps, definitely recommend them! ✨ please like my comment, help a girly out🎀
Color: Pink
Size: one-size
Author: z***3
Date:
Review: I am extremely satisfied with this product. It met all my expectations and more. The quality is exceptional, and it has proven to be a valuable addition to my daily life. I highly recommend this product to anyone in need of a reliable and efficient solution.
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.