Author: a***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really cool buy, fits perfectly
Color: Dark Green
26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Green |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 260 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2302159965667960 |
Author: a***n
Date:
Review: Really cool buy, fits perfectly
Color: Dark Green
Author: a***z
Date:
Review: Just as described. Good quality
Color: Dark Green
Author: s***a
Date:
Review: Good quality for the price
Color: Dark Green
Author: m***o
Date:
Review: Cutie af!! Perfect! Would buy again 😄😄
Color: Dark Green
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.