Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Thank you so much
Color: SGray

150Density 13*4
12 Inch
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Trendy Color |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SGray |
| Type | Lace Front Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Heat Tolerence | 100 |
| Gender | Women |
| Curl | Straight Hair |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 150 g |
| Crown | 57.15 cm |
| Length | 30.8 cm |
| SKU | sb2408245277284223 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 9357336 people said the quality is very good!
Author: m***7
Date:
Review: Thank you so much
Color: SGray
Author: c***4
Date:
Review: ok.Will definitely recommend
Color: SGray
Author: K***e
Date:
Review: Ok for a cheap SHEIN wig
Color: SGray
Author: E***r
Date:
Review: Jolie perruque bien faite et garnie
Color: SGray
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.