Author: s***9
Date:
Review: Bought for my Daphne costume, good quality and stayed on all night!
Color: Orange

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 260 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2303097279588188 |
Author: s***9
Date:
Review: Bought for my Daphne costume, good quality and stayed on all night!
Color: Orange
Author: g***l
Date:
Review: Good quality wig. I used it for a fancy dress outfit as daphne from scooby doo
Color: Orange
Author: j***s
Date:
Review: Good quality as far as cheaper wigs go. purchased for halloween and fits amazing, even has a clasp at the back for adjusting so it fits around your head. Good quality hair and not itchy at all.
Color: Orange
Author: 4***5
Date:
Review: Great quality for the price!
Color: Orange
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.