Author: x***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Easy setup. Really good.
Color: Grey

64GB
| Material | ABS |
| Features | None |
| Color | Grey |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Allwinner |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 5000-5999mAh |
| SKU | se2308031676538788 |
Author: x***h
Date:
Review: Easy setup. Really good.
Color: Grey
Author: n***4
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: Grey
Author: p***a
Date:
Review: Genial
Color: Grey
Author: a***i
Date:
Review: Tutto come da immagini viste online. Prodotto ottimo. Qualità prezzo pazzesca
Color: Grey
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.