Author: t***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Bardzo wygodna . Włosy w dotyku jak prawdziwe
Color: Dark Brown | 1 photo(s)


30 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Red Violet |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 250 g |
| Length | 75 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb251224152602845390298 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: t***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Bardzo wygodna . Włosy w dotyku jak prawdziwe
Color: Dark Brown | 1 photo(s)