Author: D***x
Date:
Review: Love it, everything is perfect as always❤️❤️❤️
Color: Blue

70 ml
| Style Type | Clear |
| Type | Cream Masks |
| Skin Type | Dry |
| Effect | Hydrating |
| Height | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Length | 7 cm |
| Net Weight | 206 g |
| Net Volume | 70 ml |
| SKU | sb25052790620449139 |
Brand Name: Laneige
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Laneige-sc-014172902.html
Quality: 189794 people said the quality is very good!
Author: D***x
Date:
Review: Love it, everything is perfect as always❤️❤️❤️
Color: Blue
Author: p***s
Date:
Review: Love this shhhii sooooooo much thank thank
Color: Blue
Author: 4***2
Date:
Review: It is amazing cream. Makes skin soft. Smooth and hydrated
Color: Blue
Author: a***d
Date:
Review: this cream is amazing, hopefully it will help my dry skin to rehydrate
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.