Author: f***4
Date:
Review: it's good i won this from game
Color: Black
From
4GB+64GB
4GB+128GB
| Charger | Not include a charger |
| Batteries Included | Yes |
| Display Size | 6.56" |
| Color | Black |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Blackview |
| Model | Blackview Wave 9C |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.56" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 8MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| Cell Phone Carrier | Unlocked |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T603 |
| SKU | sw25091717424920519 |
Brand Name: Blackview
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Blackview-sc-0141873905.html
Quality: 3170150 people said the quality is very good!
Author: f***4
Date:
Review: it's good i won this from game
Color: Black
Author: m***1
Date:
Review: El producto ha llegado en el tiempo estimado y en perfectas condiciones . CTT ha hecho un buen trabajo.
Color: Black
Author: g***a
Date:
Review: va muy bien el movóviles un regalo para mmí hija
Color: Black
Author: j***3
Date:
Review: Es precioso igual que en la foto
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.