Author: 4***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love it so good for sleeks
Color: Purple | Size: one-size | 1 photo(s)
| Material | ABS |
| Shapepattern | Rectangular |
| Features | Detangling |
| Ideal for | Women |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Wavy |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Green |
| Type | Pick Comb |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| Length | 22.5 cm |
| Width | 3 cm |
| Height | 1 cm |
| SKU | sb2112290999957083 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: 4***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love it so good for sleeks
Color: Purple | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: n***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Look so good i recommended this 👍
Color: Purple | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: n***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it. And it is so handy
Color: Brown | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: j***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It looks exactly like the photo. Great for baby hairs and easily fits into a bag. I have long hair and it works perfect for slick backs. Would recommend.
Color: Brown | Size: one-size | 1 photo(s)