Author: r***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: excellent quality vil recommend
Color: Multicolor

A
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Oblong |
| Features | Portable |
| Festivals | Christmas |
| Batteries Included | No |
| Height | 1 cm |
| Length | 16 cm |
| Width | 22 cm |
| SKU | sb260301154899841360163 |
Author: r***g
Date:
Review: excellent quality vil recommend
Color: Multicolor
Author: l***6
Date:
Review: A cute zip up toiletries pouch with a colourful lucky cat design. Well made nice size style and design, good quality and a good price. If you have found this review to be helpful to you at all then please leave a like thank you 👍
Color: Multicolor
Author: x***3
Date:
Review: Ideal for a make up bag or a pencil case
Color: Multicolor
Author: k***s
Date:
Review: Perfect same as photo
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.