Author: b***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Omggg😍😍😍!!! This loveee i adore ittt!! Because taste so good so romantic 🤭💗😍
Color: Clear

236 ml
| Style Type | Love Spell |
| Type | Body Lotion |
| Application Area | Body |
| Scent | Fruity |
| Effect | Moisturizing |
| Net Volume | 236 ml |
| Height | 21 cm |
| Width | 5 cm |
| Length | 5 cm |
| Net Weight | 236 g |
| SKU | sb25031463660398256 |
Brand Name: Victoria's Secret
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Victorias-Secret-sc-014258312.html
Quality: 9741479 people said the quality is very good!
Author: b***7
Date:
Review: Omggg😍😍😍!!! This loveee i adore ittt!! Because taste so good so romantic 🤭💗😍
Color: Clear
Author: p***8
Date:
Review: 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🙃🙃🥰🥰🥰
Color: Clear
Author: c***l
Date:
Review: smelll so good i love it 😀 😍 💕
Color: Clear
Author: r***4
Date:
Review: ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Color: Clear
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.