Author: 3***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Hair is silky, just have to trim it to get my style
Color: Brown

10 Inch
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 100 g |
| Length | 25 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2304261037299091 |
Author: 3***3
Date:
Review: Hair is silky, just have to trim it to get my style
Color: Brown
Author: b***a
Date:
Review: Queda tan bonita! Parece natural
Color: Brown
Author: 3***2
Date:
Review: Ideal! Muy buena calidad.... muy tupida y no se le cae el pelo
Color: Brown
Author: s***3
Date:
Review: perruque de bonne qualité je suis très satisfaite 😁
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.