Author: b***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love so pretty love the sparkleS
Color: Multicolor



10g
Spice up your look and stand out among the crowd with our striking body highlighter gel! Featuring a strong eye-catching glitter effect with star and heart-shaped pieces, this body gel is fast and easy to apply. Plus, it's quick-drying, non-sticky, and long-lasting to help you transform your look into something ultra-gorgeous (and ultra-sparkly) in seconds!
| Color | Multicolor |
| Finish | Shimmer |
| Texture | Cream |
| Length | 3.4 cm |
| Width | 3.4 cm |
| Height | 10.5 cm |
| Net Weight | 35 g |
| SKU | sb25082683460573341 |
Overall Rating: 4.95/5
Author: b***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love so pretty love the sparkleS
Color: Multicolor
Author: S***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This thing is very nice, has a lot of glitter, very noticeable too
Color: Multicolor
Author: m***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Body glitter, applied to skin with no issues!
Color: Multicolor | 1 photo(s)
Author: h***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: great value for money
Color: Multicolor | 1 photo(s)