Author: 4***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: My son loves them
Color: Blue
Size: one-size
| Material | ABS |
| Pattern Type | Letter |
| Color | Blue |
| Driver Unit | 50mm |
| Ear Coupling Style | Over-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Noise Cancelling | None |
| Features | With Mic |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Compatible Devices | Laptop |
| Type | Gaming-Headsets |
| SKU | se2203235282444354 |
Author: 4***8
Date:
Review: My son loves them
Color: Blue
Size: one-size
Author: r***1
Date:
Review: I advise you to get it, it's really a very good item 👍👍
Color: Blue
Size: one-size
Author: t***s
Date:
Review: Works good on my laptop, value button is working good, only of/on button don’t do anything. And headset is pretty tight
Color: Black
Size: one-size
Author: c***l
Date:
Review: Perfect will happily buy again
Color: Blue
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.