Author: 3***3
Date:
Review: Thanks shein i am really happy with my purchase
Color: Black
Size: 3m

0.5m
1m
1.5M
2m
3m
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | Black |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | se2212023736336916 |
Brand Name: UGREEN
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/UGREEN-sc-01473971.html
About: UGREEN was established in 2012 and develops a variety of products, including mobile phones, computers, audio-visual products, and more, with the goal of providing users a complete spectrum of digital solutions. UGREEN has always maintained its brand originality. It has a professional R&D and design team, and its products are offered in over 100 countries and regions throughout the world, where they have received widespread support and are loved by many consumers.
Quality: 1777923 people said the quality is very good!
Author: 3***3
Date:
Review: Thanks shein i am really happy with my purchase
Color: Black
Size: 3m
Author: 3***1
Date:
Review: It a very high quality cable
Color: Black
Size: 1m
Author: e***t
Date:
Review: Very nice and very useful item
Color: Black
Size: 2m
Author: c***o
Date:
Review: Very good ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: Black
Size: 3m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.