Author: q***a
Date:
Review: This hair is so so pretty can’t wait to rock it
Color: SNatural


180Density 13*4
8 Inch
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Lace Front Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Heat Tolerence | 80 |
| Gender | Women |
| Curl | Afro Kinky/Curly |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 170 g |
| Crown | 56-59 cm |
| Length | 20.32 cm |
| SKU | sb2306165926283892 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 9166642 people said the quality is very good!
Author: q***a
Date:
Review: This hair is so so pretty can’t wait to rock it
Color: SNatural
Author: a***e
Date:
Review: this hair is so so beautiful ,you can style it in different ways i use this hair for 2 occasion in one day but syle differently , very soft and full, if you want it curl just wet it
Color: SNatural
Author: s***1
Date:
Review: Lovely and beautiful
Color: SNatural
Author: d***o
Date:
Review: Love it would buy again
Color: SNatural
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.