
StriVectin MultiAction Clear Daily Brightening & Retexturizing Toner 4oz 4oz
SKU: sb25090411174998448
Price and availability
419kr
Sorry, the item is sold out.
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

Multi-Action Clear Daily Brightening & Retexturizing Toner from gently exfoliates & corrects the look of discoloration without disrupting skin's barrier.
| Texture | Liquid |
| Skin Type | Normal |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Color | Clear |
| Effect | Hydrating |
| Width | 11 cm |
| Length | 12 cm |
| Height | 10 cm |
| SKU | sb25090411174998448 |
Brand Name: StriVectin
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/StriVectin-sc-014248148.html
Quality: 6203802 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.