Author: 3***3
Date:
Review: Works very well, will buy again
Color: Pink
Size: one-size

Clear the way to smoother skin with Slow Sunday's Transparent Blemish Patch. Made from soft, skin-friendly hydrocolloid material, these patches are virtually invisible, making them perfect for discreet use on both face and body. Infused with centella asiatica, they help soothe and improve blemish while covering blemishes. Available in two sizes to target different areas, these patches let you tackle skin problems with ease and confidence.
| Texture | Patch |
| Skin Type | All Skin Types |
| Color | Pink |
| Type | Acne Patch |
| Skin Concern | Acne |
| Length | 8 cm |
| Width | 1.4 cm |
| Height | 12.5 cm |
| Net Weight | 104 g |
| SKU | sb2410107876503792 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 2347101 people said the quality is very good!
Author: 3***3
Date:
Review: Works very well, will buy again
Color: Pink
Size: one-size
Author: z***e
Date:
Review: Love it.. already ordered it twice
Color: Pink
Size: one-size
Author: l***3
Date:
Review: I love these very much
Color: Pink
Size: one-size
Author: p***c
Date:
Review: super good work, excellent quality 1000/10❤️🔥❤️🔥🥰
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.