Author: 3***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice......like it.....perfect..........
Color: Black
Size: one-size

| Material | Satin |
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Black |
| Type | Hair Drying Towels |
| Length | 22 cm |
| Width | 17 cm |
| Height | 0.54 cm |
| SKU | sb2405070737853151 |
Author: 3***9
Date:
Review: nice......like it.....perfect..........
Color: Black
Size: one-size
Author: t***u
Date:
Review: nice item, soft material great buy
Color: Black
Size: one-size
Author: j***6
Date:
Review: I like it because it's not too tight and not too big
Color: Black
Size: one-size
Author: F***S
Date:
Review: Its okay but the headband rubber band breaks easily
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.