Author: m***n
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: I bought it based on the positive reviews, but I haven’t tried it yet.
Color: Black

From
4GB+64GB
4GB+128GB
6GB+128GB
| Charger | Not include a charger |
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy A07 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G99 |
| SKU | sw251031854211644647 |
Brand Name: Samsung
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Samsung-sc-0141762429.html
Quality: 1792110 people said the quality is very good!
Author: m***n
Date:
Review: I bought it based on the positive reviews, but I haven’t tried it yet.
Color: Black
Author: l***k
Date:
Review: Best phone I love Samsung
Color: Black
Author: n***1
Date:
Review: عنجد حلو و بنصح فيه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Black
Author: r***a
Date:
Review: كتيرررررر حلووووووووووو
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.