Author: l***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice
Color: Gold

From
4GB+64GB
4GB+128GB
6GB+128GB
| Charger | Not include a charger |
| Color | Blue |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy A06 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G85 |
| SKU | sw25082765722502515 |
Brand Name: Samsung
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Samsung-sc-0141762429.html
Quality: 5112258 people said the quality is very good!
Author: l***8
Date:
Review: Very nice
Color: Gold
Author: u***3
Date:
Review: So nice for my son’s phone
Color: Gold
Author: m***8
Date:
Review: very nice working well
Color: Black
Author: l***i
Date:
Review: very good for the price
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.