Author: k***a
Date:
Review: there nice I put them on ofyen
Color: White
Size: one-size

| Material | ABS |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | White |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.1 cm |
| Width | 7.5 cm |
| Length | 13 cm |
| SKU | sb2309115760794288 |
Brand Name: STARTTOOS
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/STARTTOOS-sc-0142852609.html
Quality: 494025 people said the quality is very good!
Author: k***a
Date:
Review: there nice I put them on ofyen
Color: White
Size: one-size
Author: P***o
Date:
Review: It’s aesthetically beautiful 🩷✨
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: a***8
Date:
Review: Perfect! Used these on my face and also used them with glue to stick on sunglasses
Color: White
Size: one-size
Author: s***0
Date:
Review: Very Nice cant wait to try
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.