Author: c***9
Date:
Review: everything i buy from shein is great! i can find anything i need!!!
Color: Pink
Size: one-size

| Material | ABS |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Y2K |
| Festivals | Christmas |
| Color | Pink |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.1 cm |
| Width | 13.5 cm |
| Length | 17.5 cm |
| SKU | sb2211160420448604 |
Brand Name: STARTTOOS
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/STARTTOOS-sc-0142852609.html
Quality: 7512304 people said the quality is very good!
Author: c***9
Date:
Review: everything i buy from shein is great! i can find anything i need!!!
Color: Pink
Size: one-size
Author: Y***i
Date:
Review: Great item, second time I order
Color: Pink
Size: one-size
Author: p***a
Date:
Review: Love these gonna wear em soon
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: d***4
Date:
Review: Verry nice for festival
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.